♥حیف نون - عشـــقولانــه
سفارش تبلیغ
آموزش رایگان سئو، سئو روز
آموزش رایگان سئو، سئو روز

♥حیف نون - عشـــقولانــه


خانه
پارسی بلاگ
پست الکترونیک
شناسنامه
 RSS 

:: کل بازدیدها :: 
192256

:: بازدید امروز :: 
2

:: بازدید دیروز :: 
35

:: آرشیو ::

دل نوشته
اسرار ازدواج موفق
خاطرات
زمستان 1385
پاییز 1385

:: پیوندهای روزانه::

:: درباره خودمان ::

♥حیف نون - عشـــقولانــه
ریحــــانه و مهدی
یه زوج طلبه و به نظر خودمون خوشبخت که می خوایم از عشقولانه های زندگی براتون بگیم تا هر چه شیرین تر در کنار هم زندگی کنید.

:: اوقات شرعی ::

:: لوگوی وبلاگ :: 

♥حیف نون - عشـــقولانــه

:: دوستان ما ::

آخوندها از مریخ نیامده اند!!
عمره دانشجویی-2 واحد
طوطی خوشگله*سرمه چشم*
آواز قو
طلبه‏ای از نسل سوم
فقـــــیه (یه وب ولایـــــــتی)
صفحات انتظار در فراق گل نرگس
گلنار

کلرجــــــــــــــــی من
دل تنگی ‏های یک طلبه

:: لوگوی دوستان ما :::: خوابم یا بیدار::

یــــاهـو

:: اشتراک در خبرنامه ::

 

:: نوای وبلاگ ::

85/9/16 ::  2:11 عصر


سلام:4u. این روزا نه این که هوا سرد شده یه جوراییم ما از نت سرد شدیم. یعنی حالشو نداریم هر روز یا یه روز و دو روز در میون پست بزاریم. واسه همینم رفقا به دل نگیرن...دیگه قصدمون اینه (انشاءالله) کم کم واستون بریم خواستگاری و بسات مهریه و جهیزیه و نفقه و دلتو آب کنم:sho عقد و عروسی رو بچینیم. نمی دونم تا اینجا که جلو در خونه‏ی عروس خانومیم‏ آقا دومادا ما رو همراهی کردن یا نه؟ بابا السابقون السابقونه نمی خوای ببری؟ نمی خوای از این بلا تکلیفی در بیای؟ آقا دومادا، عروس خانوما! نمی خواین به (لتسکنوا الیها) برسین؟ بابا نمی دونم چرا هی حرف خودتو می زنی؟ تو انتخاب گیرم و یا دوباره دلم هوای اون یکی دختر خالمو کرده و داغ می کنم دستمو که دیگه عاشق نشم و این حرفا رو بنداز دور... یه الف بچه چی می دونی عشق چیه که بخواد عاشق بشه... تو رو خدا نگو عاشق شدم که:kotak... بعضیام که اخیرا شعار دادن تا عاشق نشیم نمی ریم خواستگاری... پیاده شو با هم بریم. اصلا کی گفته باید عاشق بشی. عشق که بعد از ازدواج به وجود میاد. آخه می دونی چیه؟ عشقای قبل از ازدواج عشق نیست هوسه.
به تعبیر قرآن و قول روانشناسا: انتخاب عاقـــــــــلانه، زندگی عـــــــــاشقانه.
علاقه های قبل از ازدواج :boosکه خودتون اسمشو گذاشتین عشق و عاشقی اگه (قبل از خوندن صیغه‏ی محرمیت) به وجود بیاد اونم بی دلیل، خیلی راحتم از بین می ره، راحت و بی دلیل.
آقا رو باش می گه: هر چی دلمو زیر و رو می کنم علاقه ای پیدا نمی کنم که بخوام زنم شه. ولی همه‏ی اون چیزایی رو که می خواستم داره. اما دختر همسایمون که تریپشم به من نمی خوره و خیلی از اون چیزایی رو که معیارمه نداره نمی دونم با دلم چی کار کرده. وقتی می بینمش تنم می لرزه. (بیچاره این آقازاده دینشو به یه دختر کوچه خیابونی فروخته) عشقایی که تو کوچه خیابون به وجود میاد تو همون کوچه خیابونم از بین می ره . آخه این بار تو کوچهه عاشق یکی دیگه می شه و همین طور تا...
به قول حیف نون (باغ مظفر) گفتنی: عشق که مثل جوراب نیست که هر وقت دلت خواست عوضش کنی.
نمی دونم اصلا چرا ما باید غصه‏ی تو رو بخوریم:/. غصه‏ی شعارای جدیدتو... یکی نیست به ما بگه بی خیالت شیم.ولی نمی دونم چرا دلمون راضی نمی شه بی خیالت شیم. می گه شما که زندگیتون عشقولانس حیفه راهی رو که رفتین به دیگرون نگین. گناه می کنین اگه نگین.